Recepciós

Forrás: turizmus.com

 2023. március 31. 11:45

Éves állást keresel a Balatonon, és emellett barátságos vagy és jól kommunikálsz? Akkor jól figyelj, hiszen alsóörsi szállodánkba nappali és éjszakai recepcióst keresünk.

Főbb feladatok:

  • Vendégek fogadása, tájékoztatása, be- és kijelentkezések lebonyolítása
  • Számlázás, készpénzkezelés és adminisztráció elvégzése
  • Foglalási rendszerek és ajánlatkérések kezelése
  • E-mailek, telefonhívások megválaszolása

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Kiváló kommunikációs készség
  • Német és/vagy angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • Problémamegoldás kétségbeesés nélkül
  • Önálló munkavégzés

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Hasonló területen végzett tapasztalat
  • A Hostware és a RoomSome rendszerek ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Családias munkahelyi környezet
  • Szállás és étkezés biztosítása ingyenesen
  • Munkába járás költségeit térítjük

Munkaidő: 8 vagy 12 órás műszak

Munkavégzés helye: Alsóörs

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz