Recepciós

Forrás: turizmus.com

 2024. február 08. 15:57

Tokaj-hegyalján, Hercegkúton, a világörökség részét képező Kőporos pincesor mellett újonnan épült, 12 szobás, boutique hotel stílusú és minőségű szálloda várja új munkatársak jelentkezését SZÁLLODAI RECEPCIÓS pozícióba!

Főbb feladatok:

  • Vendégek szívélyes fogadása, check-in, check-out
  • Számlázás, pénzkezelés, szállodai kontingensek kezelése és egyéb adminisztrációs folyamatok elvégzése
  • Házon belüli és környékbeli programok kiajánlása
  • Bejövő telefonhívások kezelése, foglalások rögzítése, visszaigazolása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Magabiztos angol és/vagy német nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
  • Felelősségteljes, határozott fellépés, pozitív kisugárzás
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel
  • Precíz, megoldáscentrikus munkavégzés
  • Karrierváltóknak, illetve pályakezdőknek is kitűnő lehetőség!

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Szakirányú végzettség vagy szállodai munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • Változatos munka a környéken egyedülálló szállodában
  • Korrekt javadalmazás

Munkaidő: napi 12 óra (2 műszakban)

Munkavégzés helye: Hercegkút (Sárospataktól 5 km-re)

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz