Recepciós

Forrás: turizmus.com

 2024. február 18. 12:30

Nappalos és éjszakás műszakra recepciós kollégákat keresünk!

Főbb feladatok:

  • Szállásfoglalásokkal kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása, telefonhívások kezelése és e-mailek megválaszolása
  • Hostware szobafoglalási és számlázási rendszer kezelése, vendégszámlák terhelése, fizettetése, hitelkártya tranzakciók kezelése
  • Check-in/check-out folyamatok lebonyolítása
  • Információszolgáltatás és segítségnyújtás a vendégek részére
  • Programok értékesítése
  • Információáramlás biztosítása kollégái és a szálloda többi rész

Elvárások:

  • Magabiztos angol nyelvhasználat szóban és írásban
  • Gyors helyzetfelismerő és problémamegoldó képesség
  • Vendégközpontú gondolkodás, hozzáállás
  • Önálló, precíz, megbízható és lelkiismeretes munkavégzés
  • Hétvégi munka vállalása

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Szakirányú végzettség
  • Hostware szobafoglalási és számlázási rendszer ismerete
  • Plusz egy európai nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Megbízható munkáltató
  • Hosszú távra szóló, teljes munkaidős munkalehetőség gyönyörű természeti környezetben
  • Versenyképes fizetés
  • Választható cafeteria

Munkaidő: teljes munkaidő, 12 órás műszakok

Munkavégzés helye: Budapest, 2. kerület

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz