Recepciós

Forrás: turizmus.com

 2024. március 21. 07:00

Főbb feladatok:

  • Vendégeink érkeztetése és utaztatása, vendégszámlák elkészítése
  • Telefonhívások fogadása és e-mailek megválaszolása
  • Vendégpanaszok és igényeik kezelése
  • Programok, éttermek ajánlása

Elvárások:

  • Igazán szeretsz emberekkel foglalkozni, szót értesz velük
  • Türelmes, segítőkész vagy
  • Lelkes, aktív, elkötelezett munkaerőnek tartod magadat
  • Kifejezetten jól kommunikálsz angolul
  • Szeretnél igényes, kulturált, biztos munkahelyen dolgozni

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Az angol mellett beszélsz más idegen nyelven
  • Van szállodai tapasztalatod (de a lelkes pályakezdőnek is örülünk)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérrel, béren felüli juttatásokkal számolhatsz
  • Hosszú távra tervezhetsz
  • Jó csapatban dolgozhatsz
  • Munkaruhát biztosítunk
  • Személyzeti menüt és kávét kapsz
  • Támogatunk a szakmai fejlődésben, előrelépésben
  • „Törődünk veled”

Munkaidő: 07–19.00 / 19.00–07.00

Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz