Recepciós, Accor-Pannónia Hotels Zrt. Mercure Budapest Korona

Forrás: turizmus.com

 2018. szeptember 11. 16:53

FELADATOK:
• Recepciós feladatok ellátása professzionális szinten, 3 műszakos munkarendben, esetenként éjszakai műszakban is.
• Biztosítja a vendégek zavartalan és színvonalas kiszolgálását

ELVÁRÁSOK
•Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
•Angol nyelvtudás (további idegen nyelv ismerete előnyt jelent)
•MS Office és OPERA programok magabiztos használata
•Kedves, mosolygós, segítőkész személyiség
•Vendégek iránti szenvedély
•Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
•Jó problémamegoldó képesség
•Csapatjátékos
•Pontos, munkájára igényes

AMIT KÍNÁLUNK:
•Kellemes környezetben történő munkavégzés, korrekt feltételek szerint, egy megbízható nagyvállalatnál.
•Fejlődési lehetőség
•Színes,változatos munkalehetőség
•Munkába járás költségtérítése Budapesten kivüli bejáráskor
•Önkéntes nyugdíj és egészségpénztári hozzájárulás alapbéren felül
•Ingyenes étkezés és számos további juttatás

Jelentkezni önéletrajzzal lehetséges.

(X)