Recepciós, Accor-Pannónia Hotels Zrt. Novotel Budapest City

Forrás: turizmus.com

 2018. szeptember 08. 19:07

FELADATOK:
• Recepciós feladatok ellátása professzionális szinten, 3 műszakos munkarendben, esetenként éjszakai műszakban is.
• Biztosítja a vendégek zavartalan és színvonalas kiszolgálását

ELVÁRÁSOK:
• Angol és még egy idegen nyelv ismerete minimum társalgási szinten
• MS Office és szállodai Opera program ismerete
• Pontos, igényes munkavégzés
• Kifogástalan megjelenés
• Vendégek iránti szenvedély
• Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
• Jó problémamegoldó képesség
• Segítőkész, kedves, empatikus személyiség
• Minőségközpontú gondolkodás és munkavégzés

AMIT KÍNÁLUNK:
• Kellemes környezetben történő munkavégzés, korrekt feltételek szerint, egy megbízható nagyvállalatnál.
• Fejlődési lehetőség
• Színes,változatos munkalehetőség
• Munkába járás költségtérítése Budapesten kívüli bejáráskor
• Önkéntes nyugdíj és egészségpénztári hozzájárulás alapbéren felül
• Ingyenes étkezés és számos további juttatás

Jelentkezni önéletrajzzal lehetséges.

(X)