Recepciós, Accor-Pannónia Hotels Zrt. Novotel Budapest Danube

Forrás: turizmus.com

 2018. szeptember 24. 13:52

FELADATOK
-Recepciós feladatok ellátása professzionális szinten, 3 műszakos munkarendben, esetenként éjszakai műszakban is.
-Biztosítja a vendégek zavartalan és színvonalas kiszolgálását

ELVÁRÁSOK
-Angol és még egy idegen nyelv ismerete minimum társalgási szinten
-MS Office és szállodai Opera program ismerete
-Pontos, igényes munkavégzés
-Kifogástalan megjelenés
-Vendégek iránti szenvedély
-Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
-Jó problémamegoldó képesség
-Segítőkész, kedves, empatikus személyiség
-Minőségközpontú gondolkodás és munkavégzés

AMIT KÍNÁLUNK
-Kellemes környezetben történő munkavégzés, korrekt feltételek szerint, egy megbízható nagyvállalatnál.
-Fejlődési lehetőség
-Professzionális csapat
-Színes, változatos munkalehetőség
-Munkába járás költségtérítése Budapesten kivüli bejáráskor
-Önkéntes nyugdíj és egészségpénztári hozzájárulás alapbéren felül
-Ingyenes étkezés és számos további juttatás

Jelentkezni önéletrajzzal lehetséges.

(X)