Recepciós állás, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. április 18. 15:52

Recepciós kollégákat keresünk!

Szereted a szállodák világát? Érdekel hogyan működnek a szállodák foglalási rendszerei? Szereted az önálló munkavégzést? Dinamikus fejlődésünknek köszönhetően a Mellow Mood Hotels munkatársakat keres az alábbi munkakörbe: SZÁLLODAI RECEPCIÓS

Feladatok:
• Vendégek érkeztetése, kijelentkeztetése, teljes körű tájékoztatása
• Napi operációs és adminisztratív feladatok ellátása
• Kasszák kezelése
• Különböző programok ismertetése, értékesítése – igény esetén azok szervezése
• Telefonközpont és levelezés koordinálása
• Szállodai részlegek közötti aktív kommunikáció

Elvárások:
• Vendégközpontú hozzáállás
• Precíz munkavégzés és gyors helyzetfelismerés
• Csapatjátékos, lojális attitűd
• Feddhetetlen előélet
• Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
• MS Office ismerete

Szakmai tapasztalat előnyt jelent.

Amit ajánlunk:
• Napi egyszeri személyzeti étkezés
• Korrekt bérezés, műszak- és bérpótlék kifizetése
• Partnercégeknél igénybe vehető dolgozói kedvezmények
• Előre lepési lehetőség a cégcsoporton belül
• Határozatlan idejű munkaszerződés

A munkalehetőség a következő szállodákban aktuális:
Atrium Fashion Hotel ****
Buda Castle Fashion Hotel ****
Atlas City Hotel ***

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed várjuk fényképes, szakmai önéletrajzod az alábbi e-mail címre:
Érdeklődni lehet a 06 20 356 7648 –as telefonszámon.

(X)