Recepciós, Balatonfüred

Forrás: turizmus.com

 2019. július 11. 15:00

Balatonfüredi Aura Hotel recepciós munkakörbe munkatársat keres éves állásra.

Főbb feladatok:
- A vendégek sztenderdeknek megfelelő érkeztetése, utaztatása
- Teljes körű információszolgáltatás és segítségnyújtás a vendégek részére
- Telefonhívások és e-mailek kezelése
- Ajánlatok és visszaigazolások készítése
- Szobafoglalások rögzítése
- Számlák, előlegszámlák kiállítása

Elvárások:
- Jó kommunikációs képesség magyar és angol nyelven
- Értékesítésorientált, vendégközpontú szemlélet
- Kiváló problémamegoldó készség
- Önálló, precíz, megbízható és lelkiismeretes munkavégzés
- MS Office magabiztos használata
- Lakóhely a régióban (Lakhatást nem tudunk biztosítani!)

A pozíció elnyeréséhez előny:
- Szállodai recepción szerzett tapasztalat
- Szakirányú, felsőfokú végzettség
- További idegen nyelv ismerete
- Hostware ismeret

Amit kínálunk:
- 21. századi munkakörnyezet és körülmények
- Hosszú távú munkavégzés
- Alapbér és teljesítményarányos juttatási csomag
- Fiatalos, lendületes csapat és szemlélet
- Szakmai fejlődés

Munkaidő:
12 óra

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Fényképes önéletrajz