Recepciós, báros, reggeliztető

Forrás: turizmus.com

 2024. február 14. 16:09

Keresünk nappalos és éjszakás műszakra is recepciósokat, valamint bárost és reggeliztető munkatársat.

Főbb feladatok:

Recepciós

  • Vendégek érkeztetése és utaztatása, vendégszámlák elkészítése
  • Telefonhívások fogadása és e-mailek megválaszolása
  • Vendégpanaszok és igényeik kezelése
  • Programok, éttermek ajánlása
  • 12 órás műszak (07:00–19:00)

Báros

  • A szálloda kávézójának működtetése
  • Italok elkészítése
  • Bárhoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása
  • 8 órás műszak (13:00–21:00)

Reggeliztető

  • A reggeli előkészítése, a büfé folyamatos töltésének biztosítása
  • A vendégek által leadott rendelések elkészítése
  • A munkaterület folyamatos tisztán tartása
  • Konyhai higiénia és élelmiszer-biztonsági szabályok betartása
  • Konyhai munkában szerzett tapasztalat előny
  • 8 órás műszak (05:30–13:30)

Elvárások:

  • Udvarias, vendégcentrikus magatartás
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Magabiztos angol nyelvtudás

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Szállodában szerzett többéves tapasztalat
  • SabeeApp ismerete

Amit kínálunk:

  • Stabil üzemeltetői háttér
  • Versenyképes fizetés

Munkaidő: Teljes

Munkavégzés helye: Hotel Foldana**** XIII. kerület

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz