Recepciós, Belvárosi Boutique Hotel, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. április 16. 16:05

Budapest belvárosában sikeresen működő 4*-os boutique szálloda Recepciós csapatába munkatársat keres.
A feladatok:
  • Vendégek érkeztetése és utaztatása, számlák elkészítése
  • Vendégtájékoztatás és concierge feladatok ellátása
  • Vendégkérések és panaszok kezelése
  • Szállodai foglalásokkal kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzése, telefonok és e-mailek kezelése

Az elvárásaink:
  • Vendégorientált, közvetlen, segítőkész személyiség
  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Jó szervező- és problémamegoldó készség, terhelhetőség
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban, további idegen nyelv ismerete előnyt jelent
  • HOSTWARE program ismerete

Amit kínálunk:
  • Versenyképes bérezés
  • Napi egyszeri étkeztetés
  • 12 órás munkarend
  • Dolgozói kedvezmények
  • Hosszútávú, stabil munkahely
  • Fejlődési lehetőség
  • Fiatalos, lendületes csapat

Fényképpel ellátott önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk:
(X)