Recepciós

Forrás: turizmus.com

 2020. október 15. 14:11

A Dean's College Hotel 418 apartmanos diákhotelként üzemel.
Recepciósként a te feladatod lesz a diákhotel és a kollégium operatív és adminisztrációs feladatainak ellátása. Olyan személyt keresünk, aki kellően proaktív és ambiciózus, illetve erős, magabiztos angol tudással bír.

Recepciósként te vezeted a szobákról és a diákokról/vendégekről a nyilvántartást, levezényled a költözéseket, intézed a mindennapok során felmerülő kérdéseket, kezeled a diákok és a vendégek által felmerülő problémákat.

Főbb feladatok:

  • A kollégium/diákhotel recepciójának vezetése
  • Vendégek/diákok fogadása, nyilvántartásba vétele, szobák kijelölése, szobakulcsok átadása
  • Szobák visszavétele, ellenőrzése megadott lista alapján
  • A Resident Manager munkájának támogatása, az általa kiadott feladatok elvégzése
  • Telefonok, levelek, e-mailek, postai küldemények kezelése
  • Tájékoztatás nyújtása a vendégek/diákok részére szóban és írásban
  • Vendégek számlájának kezelése, számlák fizettetése, pénzkezelés

Elvárások:

  • Folyékony, kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban (egyéb nyelv ismerete előnyt jelent)
  • Szállodai recepciós tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs, adminisztrációs és szervezési képesség
  • Felsőfokú végzettség Turizmus-vendéglátás vagy hasonló területen
  • Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Vendégközpontú gondolkodásmód

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés a felelősségeknek megfelelően
  • Negyedévenkénti teljesítményértékelés
  • Fejlődés, tanulás cégen belül
  • Előrelépési lehetőség

Munkaidő:
40 óra/hét, 3 havi időkeret, 12 és 8 órás műszakok

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz

Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület