Recepciós, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2018. április 05. 14:46

Boutique Hotel Budapest**** Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére: RECEPCIÓS

Feladatai:
• Érkezteti a vendégeket, számláikat vezeti, fizettet és elszámol, műszak végén kasszát zár
• Közvetíti az üzeneteket, gondoskodik a vendégek ébresztéséről
• Megszervezi az érkező és utazó vendégek szállítását
• Biztosítja, hogy a vendégnek nyújtott szolgáltatások kifogástalanok legyenek
• Kezeli a szállodai pénztárt
• Vendégpanaszok kezelése, továbbítása felettese felé

ELVÁRÁSOK:
• Középfokú szakirányú végzettség
• Szállodai recepciós munkakörben szerzett tapasztalat
• Angol nyelvtudás
• Jó kommunikációs készség és magabiztos fellépés
• Vendég-orientált szemléletmód

AMIT KÍNÁLUNK:
• Színvonalas szállodai környezet
• Családias hangulat
• Szakmai fejlődés lehetősége
• Szállásfoglalás lehetősége jelképes összegért több 4*-os szállodában

fényképes önéletrajzát fizetés igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk:

(X)