Recepciós, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. május 17. 10:58

Szállodánk nappalos recepciós munkatársat keres. Megbízható, hosszú távú munkalehetőséget kínálunk.

Főbb feladatok:
· Vendégek fogadása, fizettetése, elutaztatása
· Biztosítja a szolgáltatás elvárt minőségét, a vendégek udvarias kiszolgálását
· Napi szinten kommunikál a vendégekkel és a szálloda többi részlegével
· Kezeli a panaszokat, kéréseket
· Adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:
· Angol nyelv magasfokú ismerete szóban és írásban
· Számítógép felhasználószintű ismerete (Word, Excel, levelezés),
· Jó kommunikációs képesség, alkalmazkodóképesség, vendégcentrikus hozzáállás

A pozíció elnyeréséhez előny:
· HostWare szállodai program ismerete
· Recepción szerzett tapasztalat
· Egyéb nyelvismeret

Amit kínálunk:
Piacképes fizetés, jó légkör, szakmai fejlődés lehetősége, változatos feladatok.

Munkaidő:
12 óra

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre