Recepciós, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. május 24. 14:57

A Hotel President**** fiatalos csapata recepciós kollégát keres.

Főbb feladatok:

  • Vendégek fogadása, be- és kijelentkezések zavartalan lebonyolítása
  • Folyamatos kapcsolattartás a vendégekkel, vendégpanaszok és észrevételek kezelése és továbbítása
  • Készpénzkezelés, számlázás és egyéb adminisztratív feladatok ellátása
  • Programok, szállodai szolgáltatások értékesítése

Elvárások:

  • Legalább egy év szállodában eltöltött gyakorlat, vagy szakirányú végzettség
  • Az angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • Jó szervező- és problémamegoldó készség, pontosság
  • Kommunikatív, kedves, barátságos, vendégközpontú viselkedés
  • Ápolt, kulturált megjelenés

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Egy további idegen nyelv ismerete
  • Szállodai programok ismerete (PMS , Fidelio)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bejelentett fizetés
  • Fiatalos csapat, jó hangulat, szép munkakörnyezet
  • Hosszútávú munka- és fejlődési lehetőség
  • Rugalmas havi munkaidő beosztás
  • Személyzeti étkezés

Munkaidő:
Napi 8 óra beosztás szerint (12 órás műszakok)

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Fényképes szakmai önéletrajz.