Recepciós, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. július 16. 14:16

Belvárosi apartmanszálloda nappalos recepcióst keres.

Főbb feladatok:

  • Vendégek érkeztetése, utaztatása
  • Információnyújtás
  • Foglalások rögzítése, ellenőrzése
  • E-mailek, telefonhívások kezelése

Elvárások:

  • Idegenforgalmi végzettség vagy tapasztalat; de motivált pályakezdőket is szívesen látunk
  • Angol nyelv stabil ismerete (plusz 1 nyelv előny)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Megbízhatóság, precizitás, rugalmasság
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Önálló és lelkiismeretes munkavégzés
  • Udvarias stílus, ápolt megjelenés
  • Vendégközpontú szemlélet

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Sabeeapp ismerete
  • Szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, bónuszokkal
  • Utazási, étkezési, pihenési támogatás
  • Hosszú távú munkakör
  • Fejlődési lehetőség (anyagi és szakmai)
  • Stabil céges háttér

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Fényképes önéletrajz