Recepciós, Budapest, II. kerület

Forrás: turizmus.com

 2019. augusztus 28. 14:30

A Hotel Regnum Residence**** dinamikus, fiatalos csapata Téged keres!
  • Szeretsz emberekkel dolgozni?
  • Tehetségesnek érzed magad a számlázás, készpénzkezelés, illetve a Check-in és Check-out folyamatok lebonyolításában?
  • Motiváltnak érzed magad a különböző szállodai programok és szolgáltatások honorált értékesítésében?
  • Pontos és precíz munkavégzésért cserébe nyugodt és felszabadult légkörre vágysz?

Ha magadra ismertél, akkor ne habozz, jelentkezni hozzánk!

Elvárások:

  • Legyél csapatjátékos és talpraesett!
  • Nem kérünk felsőfokú nyelvvizsgát, viszont az angol nyelvű kommunikáció legyen az erősséged!
  • Legyél nyitott a modern technológia újdonságaira!
  • Nem utolsó sorban légy magadra és a környezetedre igényes!

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • HostWare ismerete (ha számodra ismeretlen, ne ijedj meg - a Csapatunk segíteni fog).
  • Ha az angolon túl további nyelvismeret van a tarsolyodban.
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Kiszámítható munkabér, hűséget jutalmazó éves bónuszrendszerrel.
  • Előre elkészített egyhavi munkaidő-beosztás.
  • Szabadnap és szabadságkérések rugalmas kezelése.
  • Meleg étkezést biztosítunk.

Munkaidő:
12 órás, főleg nappali munkaidő

Munkavégzés helye:
Hotel Regnum Residence, Budapest, II. kerület, Ganz u. 8.

Magyar nyelvű szakmai önéletrajzod és rövid motivációs leveled az alábbi e-mail címre várjuk: