Recepciós-Concierge, Budapest - Continental Group szállodák

Forrás: turizmus.com

 2019. augusztus 01. 13:39

A Budapesten boutique szállodákat üzemeltető Continental Group új munkatársakat keres teljes állású Recepciós-Concierge és Recepciós gyakornok munkakörökbe. A cégcsoport szállodái: Hotel Parlament, Hotel Plazzo Zichy, Hotel Moments Budapest, Hotel Clark, D8 Hotel.

Főbb feladatok:

  • Recepciós és Concierge feladatok ellátása

Elvárások:

  • Angol nyelv magas szintű ismerete
  • Második idegen nyelv ismerete előnyt jelent
  • Jó kommunikációs készség
  • Szakmai motiváltság

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, emberközpontú, gyakorlatias csapat
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Átlagon felüli bérezés

Amennyiben többet szeretnél tudni rólunk, látogasd meg honlapunkat: www.continentalgroup.hu

Munkaidő:
12 órás nappali és éjszakai, vegyesen váltakozó műszakok vagy gyakornoki munkarend

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Magyar/angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajz a betölteni kívánt pozíció megjelölésével.