Recepciós | Éjszakai recepciós | Doorman – Verno House, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2023. január 24. 11:13

A Verno House szálloda bővülő csapatába keressük új munkatársainkat Recepciós, Éjszakai recepciós és Doorman pozíciókba.
A munkakörről, illetve az elvárásokról bővebb információt a személyes interjúk alkalmával adunk.

Elvárások:

  • 4-5*-os szállodai környezetben szerzett releváns tapasztalat
  • Önálló, precíz, igényes és szervezett munkavégzés
  • Kedves, udvarias, vendégközpontú személyiség
  • Kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Munkához való lelkes és proaktív hozzáállás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Személyzeti étkezés biztosítása
  • Egyenruha
  • Dolgozói kedvezmények
  • Hosszú távú, megbízható munkahely
  • Igényes, kellemes munkakörnyezet
  • Fiatalos, egymást segítő csapat
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye: Verno House, 1051 Budapest, Október 6. utca 26.

Jelentkezni magyar és angol nyelvű, fényképes önéletrajzzal lehet az alábbi e-mail címen: