Recepciós éjszakás/váltott műszak

Forrás: turizmus.com

 2021. július 13. 14:35

A belváros szívében található Hotel President**** tapasztalt recepciós kollégát keres éjszakás/váltott műszakban.

Főbb feladatok:

  • Vendégek fogadása, be- és kijelentkezések zavartalan lebonyolítása
  • Folyamatos kapcsolattartás a vendégekkel, vendégpanaszok kezelése angol és magyar nyelven
  • Készpénzkezelés, számlázás és egyéb adminisztratív feladatok ellátása
  • Concierge feladatok ellátása, programok, szállodai szolgáltatások értékesítése

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Az angol nyelv társalgási szintű ismerete, magabiztos használata
  • Jó problémamegoldó készség, pontosság
  • Kedves, barátságos, vendégközpontú viselkedés
  • Határozott fellépés, kiváló kommunikációs készség
  • Precíz, igényes munkavégzés
  • Kifogástalan megjelenés, ápoltság
  • Csapatjátékos attitűd

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • További idegen nyelv ismerete
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Fidelio PMS és extranetek ismerete
  • Fix éjszaka vállalása

Amit kínálunk:

  • Személyzeti étkezés
  • Hosszú távú munkalehetőség, azonnali munkakezdés
  • Belvárosi, jól megközelíthető munkahely
  • Rugalmas munkaidő-beosztás

Munkaidő: 12 óra

Munkavégzés helye: Budapest

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz