Recepciós és Front office menedzser munkatársat keresünk

Forrás: turizmus.com

 2023. június 08. 14:51

Főbb feladatok:

Recepciós és Front Office menedzser feladatai:

  • Vendégek fogadása
  • Hostware teljes körű használata
  • Árajánlatküldés, vendégekkel való kapcsolattartás
  • Fizetések és számlázások kezelése
  • Vendégek dokumentumaival kapcsolatos adminisztratív teendők
  • A szálloda egyéb részlegeivel történő kapcsolattartás
  • Napi riportok elkészítése
  • Bár működtetése
  • Szálloda és környékbeli szolgáltatások értékesítése
  • Vendégelégedettség növelése, vendég visszajelzések azonnali kezelése
  • Egyéb, a recepció működésével összefüggő feladat

Front Office menedzser feladata az előbbieken felül:

  • A recepciós munkatársak irányítása és ellenőrzése
  • Közvetlen kollégák beosztásának elkészítése
  • Fizetések és számlázások összeállítása, ellenőrzése

Elvárások:

  • Önállóság és szervezett munkavégzés
  • Talpraesett személyiség jó problémamegoldó képesség
  • Megbízhatóság
  • Felelősségtudat
  • Nyitottság és barátságos, kedves személyiség
  • Szakma iránti elkötelezettség
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Angol nyelvtudás
  • Recepciós területen szerzett minimum 2 éves tapasztalat (front office menedzser esetében)

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Saját autó, jogosítvány
  • Recepciós pozícióban szerzett szakmai tapasztalat (recepciós munkatárs esetében)
  • Környékbeli lakhely

Amit kínálunk:

  • Luxuskörnyezet
  • Bejárás támogatása
  • Támogató vezetők
  • Rugalmas időbeosztás
  • Teljes munkaidő
  • Versenyképes bérezés
  • Azonnali munkakezdés

Munkaidő: 8 óra

Munkavégzés helye: Alsópetény

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Jelentkezés fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel

Tel: +36 30 443 9241