Recepciós / Front office agent

Forrás: turizmus.com

 2021. november 02. 17:00

Csatlakozz a belváros egyik legjobb prémium boutique hotelének csapatához.

Főbb feladatok:

  • Check in és check out folyamatok, valamint az ehhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok lebonyolítása
  • Kapcsolattartás a vendégekkel, beleértve a recepciós és concierge feladatok teljes körű ellátását
  • Vendégszámlák kezelése, árak, árkódok, fizetési módok, terhelések ellenőrzése, szobafoglalások segítése
  • Szállodai kassza vezetése
  • Napzárás lebonyolítása, elszámolások elkészítése, ellátmányok ellenőrzése

Elvárások:

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Önálló munkavégzés, jó probléma megoldó képesség
  • Ambiciózus, nyitott személyiség
  • Magabiztos, határozott fellépés
  • Rugalmasság, pontosság, jó kommunikációs és tárgyalási készség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Hostware ismerete
  • 5 csillagos szállodában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Fiatal, jófej csapat
  • Szakmai támogatás és fejlődési lehetőség
  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Személyzeti étkezés

Munkaidő: 12 óra

Munkavégzés helye: Hotel Memories Oldtown

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz