Recepciós - Hilton Garden Inn

Forrás: turizmus.com

 2022. június 30. 16:00

Csatlakozz hozzánk RECEPCIÓS pozícióba! Te vagy a mi emberünk, ha nyitott, optimista vagy, szereted a munkádat, szeretsz csapatban dolgozni, és készen állsz magad szakmailag is továbbképezni!

Amit mi biztosítani tudunk, hosszú távú együttműködés, folyamatos szakmai fejlődés, versenyképes fizetés, juttatások, cégen belüli ingyenes képzések, csapatépítő tréningek és egy vidám munkakörnyezet, ahová öröm betérni dolgozni és ahol megbecsülnek!

Főbb feladatok, munkák:

  • Mosolygósnak, vendégcentrikusnak lenni
  • A vendégeket üdvözölni, regisztrálni
  • A vendégszámlákat elkészíteni
  • Vendégek panaszait kezelni
  • Vendégek kérdéseit és kéréseit megválaszolni és problémáikat megoldani

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Önálló munkavégzés, kreativitás
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent, de nem feltétel. Mi mindenre megtanítunk
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Miért érdemes hozzánk jelentkezni?

  • Mert kamatoztathatod tudásodat
  • Lehetőséged lesz fejlődni, tanulni ingyenes képzéseinken
  • Karriert építhetsz nálunk
  • Hosszú távú, stabil munkahely vagyunk
  • Modern eszközökkel, egyedi technológiával dolgozhatsz
  • Tömegközlekedéssel jól megközelíthető, a város szívében vagyunk
  • Munkaruhát biztosítunk számodra
  • A világ Hiltonjaiban óriási kedvezményeket kapsz
  • Csapatépítő tréningeken vehetsz részt
  • Napi étkezéseket biztosítunk

Ami az anyagiakat illeti:

  • Versenyképes fizetés
  • Pontos, hivatalos bejelentés
  • Hónap végi kifizetés
  • Műszakpótlékok
  • Cafeteria – havi SZÉP-kártya-juttatás
  • Ingyenes parkolási lehetőség
  • Utazási költségtérítés Budapest közigazgatási határáig