Recepciós – Hotel Memories OldTown****

Forrás: turizmus.com

 2024. február 09. 16:50

Keressük csapatunk új tagját, aki lelkesedésével, szakmai tudásával, biztosítani tudja a számunkra fontos értékeket.

Közös célunk, hogy a vendégelégedettség fenntartásával és folyamatos emelésével továbbra is a budapesti turizmus olyan kiemelkedő színfoltjai legyünk, akikre vendégként te is a örömteli emlékekkel gondolnál vissza. Csatlakozz hozzánk, és légy részese sikereinknek!

Főbb feladatok:

  • Kapcsolattartás a vendégekkel, a recepciós és concierge feladatok teljes körű ellátása
  • Check-in/-out folyamatok, valamint az ehhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok lebonyolítása
  • Napi zárás, ellenőrzési és riportolási feladatok
  • Folyamatos kapcsolattartás a szálloda különböző területei között

Elvárások:

  • Vendégközpontúság, kiváló kommunikációs készség
  • Dinamikus, rugalmas, segítőkész, személyiség
  • Angol nyelvtudás

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Egyéb idegen nyelv és Hostware program ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Minőségi munkakörnyezet, családias hangulat
  • Változatos, felelősségteljes munkakör egy fantasztikus lokációval rendelkező házban

Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Önéletrajz