Recepciós - Hotel Memories OldTown**** Budapest

Forrás: turizmus.com

 2023. november 27. 16:00

Keressük csapatunk új tagját, aki lelkesedésével, szakmai tudásával, biztosítani tudja a számunkra fontos értékeket.

Közös célunk, hogy a vendégelégedettség fenntartásával és folyamatos emelésével továbbra is a budapesti turizmus olyan kiemelkedő színfoltjai legyünk, akikre vendégként te is a örömteli emlékekkel gondolnál vissza.

Csatlakozz hozzánk, és légy részese sikereinknek!

Főbb feladatok:

  • Kapcsolattartás a vendégekkel, recepciós és concierge feladatok teljes körű ellátása
  • Vendégtartózkodással kapcsolatos ügyintézések
  • Napi zárás, riportolási feladatok
  • Folyamatos kapcsolattartás a szálloda különböző területeivel

Elvárások:

  • Vendégközpontúság, kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Dinamikus, rugalmas, segítőkész, empatikus személyiség
  • Angol nyelvtudás
  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Vendégközpontú szemlélet

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Egyéb idegen nyelv ismerete
  • Hostware program ismerete

Amit kínálunk:

  • Összetartó, dinamikus, fiatalos csapat
  • Változatos, felelősségteljes, szakmai kihívásokkal teli munkakör
  • Versenyképes bérezés

Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz