Recepciós, Hotel Nemzeti Budapest

Forrás: turizmus.com

 2016. június 06. 11:08

A Hotel Nemzeti Budapest Front Office csapata Recepciós kollégát keres!

Feladatok:

  • Szállodai recepciós feladatok ellátása professzionális szinten, az MGallery by Sofitel brand elvárásaival összhangban, többműszakos munkarendben
  • A szobafőnök biztosítja, hogy a szállóvendégek színvonalas kiszolgálásban részesüljenek teljes tartózkodásuk alatt
  • A szálloda egyéb szolgáltatásainak ajánlása

Elvárások:

  • Magas szintű kommunikációs készség Kedves, empatikus, segítőkész a vendéggel, és a kollégákkal
  • Pontos és igényes magával és a saját munkájával szemben
  • Kiváló csapatjátékos
  • Felsőfokú végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás és további idegennyelvek tárgyalóképes ismerete

Előnyök:

  • MS Office és szállodai számítógépes rendszer (OPERA) magabiztos használata
  • Szakmai tapasztalat 4-5 csillagos szállodában
  • Külföldön szerzett szállodai munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • Fiatal, családias légkör
  • Professzionális csapat
  • Nemzetközi vállalat, fejlődési lehetőség
  • Hosszútávű munkalehetőség
  • Teljes munkaidős állás

Jelentkezni magyar és angol nyelvű önéletrajzzal, valamint motivációs levéllel a következő e-mail címen lehetséges: