Recepciós, Hotel Regnum Residence, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. szeptember 13. 14:07

Csatlakozz a Hotel Regnum Residence**** Front Office csapatához!

Főbb feladatok:

  • Számlázás, készpénzkezelés
  • Check-in és Check-out folyamatok lebonyolítása
  • Szállodai szolgáltatások, programok értékesítése
  • Kapcsolattartás a vendégekkel telefonon, e-mailben, személyesen

Elvárások:

  • Légy csapatjátékos és talpraesett!
  • Angol nyelv ismerete
  • Legyél nyitott a modern technológia újdonságaira!
  • Nem utolsó sorban légy magadra és a környezetedre igényes!

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • HostWare ismerete (ha számodra ismeretlen, ne ijedj meg - a Csapatunk segíteni fog)
  • Ha az angolon túl további nyelvismeret van a tarsolyodban
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kiszámítható munkabér, hűséget jutalmazó éves bónuszrendszerrel
  • Havi munkaidő-beosztás
  • Szabadnap- és szabadságkérések rugalmas kezelése
  • Meleg étkezést biztosítunk

Munkaidő:
12 órás, főleg nappali munkaidő

Munkavégzés helye:
Hotel Regnum Residence, 1027 Budapest, Ganz u. 8.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Fényképes magyar nyelvű önéletrajz