Recepciós, Housekeeping Manager, Szobaasszony, Felszolgáló, Szakács, Műszakos karbantartó

Forrás: turizmus.com

 2022. szeptember 30. 12:00

Az Accent Hotels által üzemeltetett Club Hotel am Kreischberg munkatársakat keres a téli szezonra.

Főbb feladatok:

Recepciós

  • Szállodai recepciós, szobafoglalási és számlázási feladatok ellátása
  • Szolgáltatások ajánlása, vendégpanaszok hatékony kezelése

Housekeeping Manager

  • A Housekeeping részleg feladatainak koordinálása, ellenőrzése
  • A részleg árukészlet gazdálkodásának menedzselése

Szobaasszony

  • Szobák és közösségi terek tisztán tartása
  • Szobai bekészítések elhelyezése

Felszolgáló:

  • Félpanziós étkezéseknél a vendégek színvonalas kiszolgálása, ételek és italok ajánlása
  • Italok kiszolgálása a szállodai bárban

Szakács

  • Félpanziós és á la carte ételek konyhai előkészítése és elkészítése, tálalása
  • Konyhai árukészlet-gazdálkodási feladatok

Műszakos karbantartó

  • Napi karbantartási feladatok elvégzése a szálloda épületeiben
  • Műszaki hibák elhárítása

Elvárások:

  • Jó kommunikációs készség, rugalmasság, vendégközpontúság, csapatorientált hozzáállás, precíz munkavégzés
  • 2-3 év szakmai tapasztalat
  • Recepciós állásnál német nyelvtudás

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Német vagy egyéb nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Bejelentett munkaviszony, versenyképes ausztriai fizetés (időarányos 13., 14. havi juttatás)
  • Decembertől március végéig 5 vagy 6 napos munkahét, munkaidő 40-48 óra/hét
  • Lehetőség a későbbi nyári szezoni munkavállalásra
  • Személyzeti szállás, napi egyszeri melegétkezés
  • Kedvezményes üdülési lehetőség az Accent Hotelshez tartozó szállodákban
  • Szakmai fejlődési lehetőség, energikus, segítőkész csapatban

Munkaidő: 40/48 óra/hét

Munkavégzés helye: St. Georgen am Kreischberg (Ausztria)

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Szakmai önéletrajz