Recepciós, Hunguest Hotel Palota Lillafüred

Forrás: turizmus.com

 2019. június 23. 09:55

Szívesen dolgoznál főúri környezetben egy mesebeli helyszínen? Akkor jelentkezz és légy tagja a Palotaszálló Csapatának! A lillafüredi Hunguest Hotel Palota szálloda Recepciós pozícióba keres proaktív munkatársat.

Főbb feladatok:
• Vendégek érkeztetése, utaztatása, számlázás
• Vendégek tájékoztatása, programok értékesítése
• Vendégkérések és panaszok kezelése
• Szállodai foglalások nyomon követése
• Telefonok és e-mailek kezelése
• Adminisztratív feladatok

Elvárások:
• Szakirányú végzettség
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
• Megbízható színvonalas munkavégzés
• Jó szervezőkészség
• Csapatjátékos, vendégközpontú szemlélet
• Elsősorban angol, valamint német nyelvtudás

A pozíció elnyeréséhez előny:
• Hostware szoftver ismerete
• Recepciós tapasztalat
• Miskolc környéki lakóhely

Amit kínálunk:
• Stabil, megbízható és gondoskodó munkahelyet gyönyörű környezetben
• Kedvezményes melegétkezést
• Komoly szakmai fejlődést hosszú távon
• Kedvezményes üdülési lehetőség partnerszállodáinkban
• Fejlődési és továbbképzési lehetőségeket, tréningeket

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Fényképes önéletrajz.