Recepciós – Ibis Budapest CITYSOUTH

Forrás: turizmus.com

 2021. augusztus 26. 14:55

Szállodai recepciós munkakör egy nemzetközi márkát képviselő 139 szobás szállodában, kis, összetartó csapat, tanulnivaló és tapasztalatszerzési lehetőség,összetett, változatos munka :-)
Szállodai recepciós feladatokra keresünk munkatársat, aki professzionális szinten, az Ibis márka elvárásaival összhangban, fókuszban a vendégelégedettséggel tud vendéggel foglalkozni: vendéget fogadni, segíteni, eligazítani, érkeztetni, utaztatni azaz a vendég tartózkodása alatt teljeskörűen kiszolgálni őt.

Elvárások:

  • Mosolygós, nyitott, barátságos személyiség
  • Vendégközpontúság
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Jó problémamegoldó készség
  • Dinamikus, rugalmas, segítőkész, empatikus személyiség
  • Angol nyelvtudás

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Recepciós tapasztalat, de legalább szakmai gyakorlat recepció terén
  • Idegen nyelvek ismerete angolon kívül
  • Opera ismerete

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi nagyvállalat - biztos háttér
  • Változatos munka
  • Fiatalos, dinamikus munkakörnyezet
  • Összetartó, barátságos csapat
  • Fejlődési lehetőség

Munkaidő: Teljes munkaidő, beosztás szerint

Munkavégzés helye: 1091 Budapest, Ferde u 1–3.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz