Recepciós, Ibis Budapest Heroes Square

Forrás: turizmus.com

 2019. november 20. 12:41

A Hősök terénél elhelyezkedő 139 szobás Ibis Budapest Heroes Square szállodánkba keressük új recepciós kollégánkat.

Szállodai recepciós feladatokra keresünk munkatársat, aki professzionális szinten, az Ibis márka elvárásaival összhangban, fókuszban a vendégelégedettséggel tud vendéggel foglalkozni: vendéget fogadni, segíteni eligazítani, érkeztetni, utaztatni, azaz a vendég tartózkodása alatt teljeskörűen kiszolgálni Őt.

Elvárások:

  • Mosolygós, nyitott, barátságos személyiség
  • Vendégközpontúság
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Jó problémamegoldó készség
  • Pontos, igényes munkavégzés
  • Kifogástalan megjelenés
  • Szakirányú, legalább középfokú végzettség
  • Legalább középfokú angol nyelvismeret
  • Dinamikus, rugalmas, segítőkész, empatikus személyiség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • MS Office és szállodai Opera program ismerete
  • Egyéb idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Változatos munka
  • Fiatalos, dinamikus munkakörnyezet
  • Összetartó, barátságos csapat
  • Fejlődési lehetőség
  • Melegétkezés
  • Munkaruha
  • Útiköltség-térítés
  • Egyéb vállalati juttatások

Munkaidő:
Teljes munkaidő