Recepciós - ibis Styles Budapest Airport

Forrás: turizmus.com

 2021. július 20. 16:13

A 145 szobás ibis Styles Budapest Airport szálloda keresi új munkatársát RECEPCIÓS munkakörbe.

Olyan munkatárssal szeretnénk együtt dolgozni, aki

  • magabiztosan beszéli az angol nyelvet és
  • professzionális szinten, az ibis márka elvárásaival összhangban az alábbi feladatokat el tudja látni:
  • Vendégek érkeztetésével és elutaztatásával kapcsolatos teendők
  • Bejövő hívások, e-mailek kezelése, foglalások visszaigazolása
  • Szükség esetén a vendégek kiszolgálása a bárban
  • Kapcsolattartás más részlegekkel (HK, műszak)

Elvárások:

Fontos, hogy

  • jó kapcsolatteremtő és a problémamegoldó készséged legyen,
  • tudj csapatban dolgozni,
  • szeresd a szálloda világát és legfőképpen a vendégeket.

A pozíció eléréshez előnyt jelent

  • a recepciós tapasztalatod és
  • ha ismered az Opera rendszert, illetve
  • beszélsz más idegen nyelvet.

Amit kínálunk:

  • Változatos munka egy kiváló légkörrel rendelkező szállodában
  • Karrierlehetőség az Accor cégcsoporton belül
  • Versenyképes fizetés, bejelentett munkaviszony
  • Térítésmentes személyzeti étkezés (finom! :))
  • Útiköltségtérítés (BKV,
  • MÁV, gépjármű)
  • Munkaruha