Recepciós – ibis Styles Budapest Center

Forrás: turizmus.com

 2022. április 28. 10:57

Az Accor szállodalánc több mint 5200 szállodát üzemeltet világszerte. Nálunk hiteles, tapasztalt magyar és külföldi kollégáktól tanulhatsz, motiváló nemzetközi környezetben. A jó hangulat, közvetlen hangnem, az egymásba vetett bizalom olyan visszajelzések munkatársainktól, amelyekre biztosan Te is vágysz, ha a jövőbeli munkahelyedre gondolsz. Hisszük, hogy nálunk megtalálod a helyed, és azt is, hogy veled együtt nagy dolgokat viszünk majd véghez! Várjuk jelentkezésed, legyél Te is részese szenvedélyünknek!

Főbb feladatok:

  • Munkáddal biztosítod a vendégek színvonalas kiszolgálását, aktívan hozzájárulsz a tökéletes vendégélményhez
  • Professzionális szinten látod el a szállodai recepciós feladatokat, kétműszakos, 12 órás munkarendben (nappali és éjszakai műszakban)

Elvárások:

  • Vendégek iránti szenvedély
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Segítőkész, kedves, empatikus személyiség
  • Csapatszellem
  • Minőségközpontú gondolkodás és munkavégzés
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Színes, változatos munka és fejlődési lehetőség
  • Motivált, tapasztalt kollégák; vidám, dinamikus csapat
  • Stabil munkahely, nemzetközi munkakörnyezet
  • ALL Heartists dolgozói kedvezmény
  • Ingyenes étkezés
  • Törzsgárda jutalom, kimagasló teljesítmény elismerése
  • Rendezvények, programok dolgozóknak és családtagjaiknak
  • Partnerkedvezmények
  • All You Can Move lehetőségek
  • Negyedév és Év Dolgozója Díjak
  • Iskolakezdési támogatás

Munkaidő: Teljes munkaidő

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Jelentkezés önéletrajz elküldésével