Recepciós - Ibis Styles Budapest CITYWEST, Budapest XI. kerület

Forrás: turizmus.com

 2019. június 25. 17:00

Az Ibis Styles Budapest Citywest szálloda mosolygós, talpraesett, vidám, segítőkész, angolul jól beszélő RECEPCIÓS kollégát keres.

Főbb feladatok:

Recepciósaink a vendégeket érkeztetik, utaztatják, tartózkodásuk alatt segítik őket tájékoztatással, információval, és a recepció melletti bárt is üzemeltetik.

Fontos a jó kapcsolatteremtő és problémamegoldó készség, a csapatmunka és a szállodák világának szeretete :-)

Elvárások:

  • Vendégközpontúság: kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Jó problémamegoldó készség
  • Dinamikus, rugalmas, segítőkész, empatikus személyiség
  • Legalább középfokú, lehetőleg szakirányú végzettség
  • Angol nyelvtudás (egyéb idegen nyelv ismeret előny)
  • MS Office és Opera program használata
  • Pontos, igényes munkavégzés
  • Kifogástalan megjelenés

A pozíció elnyeréséhez előny:
Pályakezdők is jelentkezhetnek, ha szakmai gyakorlatukat Front területen töltötték.

Amit kínálunk:

  • Fejlődési lehetőség
  • Lendületes márka, összetartó, dinamikus csapat
  • Változatos, színes, felelősségteljes, szakmai kihívásokkal teli munkalehetőség, egy fantasztikusan szííínes házban

Munkaidő:
Teljes munkaidő, hétvégén és éjszaka is, beosztás szerint

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Önéletrajzot várunk magyar és angol nyelven... Összetartó, barátságos csapat, vidám mindennapok, biztos háttér, nemzetközi, lendületes brand egy vidám, színes, 6 hónapja nyitott szállodában.Ha szereted a változatosságot... ITT A HELYED :-)