Recepciós, InterContinental Budapest

Forrás: turizmus.com

 2017. április 12. 14:38

Az InterContinental Budapest recepciós munkatársat keres.

Feladatok:
- Elvégzi a vendégek ki- és bejelentkezésével kapcsolatos teendőket, és gondoskodik a kapcsolódó szállodai számítógépes rendszerek feltöltéséről.
- Szabályszerűen kezeli a kasszát és elkészíti a napi jelentéseket.
- Pénzügyi ellenőrzési feladatokat az előírásoknak megfelelően végzi.
- Figyelemmel kíséri a pénzkezelési szabályok változását, felelős a valutaváltásért.
- A vendégeket tájékoztatja a szállodai kedvezményekről, az akciós ajánlatokról
- Ismeri és ellátja a VIP vendégekre vonatkozó sztenderdeket és feladatokat.
- Figyelemmel kíséri a foglaltságot, és mindent megtesz a kihasználtság maximalizálása érdekében.

Elvárások:
- Hasonló munkakörben szerzett szállodai szakmai tapasztalat (pl.: kötelező szakmai gyakorlat)
- Vendéglátóipari / idegenforgalmi közép-, vagy felsőfokú végzettség
- Folyékony angol nyelvtudás (egyéb nyelv ismerete előnyt jelent)
- 3 műszak vállalása
- Szolgáltatás központú és vendégorientált szemléletmód

Amennyiben érdekli a lehetőség, kérjük küldje el angol nyelvű Önéletrajzát az alábbi emailcímre:

(x)