Recepciós, Kerekegyháza

Forrás: turizmus.com

 2020. július 20. 13:50

A Varga Tanya Hotel, Konferencia és Szabadidő Központ Recepciós munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Vendégek fogadása, be- és kijelentkezések zavartalan lebonyolítása
  • Kapcsolattartás a vendégekkel, vendégpanaszok kezelése
  • Készpénzkezelés, számlázás és egyéb adminisztratív feladatok ellátása
  • Hotel szolgáltatásainak értékesítése egyéni vendégek részére
  • Rendezvény esetén kávészünetek időre történő bekészítésének ellenőrzése
  • Rendezvénytermek megfelelő berendezésének koordinálása/ellenőrzése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Német nyelv kommunikáció szintű ismerete szóban és írásban
  • Jó szervező- és problémamegoldó készség, pontosság
  • Kommunikatív, barátságos személyiség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Angol nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Biztos munkahely, kellemes környezet
  • Költségtérítés a munkába járásra
  • Laptop és mobiltelefon

Munkaidő:

  • Napi 8 óra, két műszakban (délelőtt és délután), hétköznap és hétvégén egyaránt

Munkavégzés helye: Kerekegyháza

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Fényképes önéletrajz