Recepciós kollégát keres a Barceló Budapest!

Forrás: turizmus.com

 2020. január 08. 16:25

A 2019 júliusában nyílt szállodánk az egyik legnagyobb spanyol idegenforgalmi vállalathoz tartozik, több mint 250 szállodával világszerte. Budapesten 179 szobával, étteremmel, skybarral és rendezvénytermekkel várjuk vendégeinket.

Főbb feladatok:

  • Vendégek érkeztetése, regisztrálása és utaztatása
  • Szállodai foglalások nyomon követése, on-line foglalási rendszerek kezelése
  • Számlázás, pénzkezelés és ehhez kapcsolódó ügyviteli feladatok
  • Concierge feladatok: programok értékesítése, éttermek kiajánlása, vendégigények kezelése
  • Napi, általános információszolgáltatás és segítségnyújtás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Opera szoftver ismerete előnyt jelent
  • Minimum közép-/felsőfokú szakmai végzettség
  • Szállodai, idegenforgalmi szakmai tapasztalat előnyt jelent
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban, második nyelv (spanyol nyelvtudás) előnyt jelent
  • Kiváló kommunikációs képesség, flexibilitás, alkalmazkodóképesség
  • Önálló, precíz és lelkiismeretes munkavégzés
  • MS Office és internet felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Dinamikus, jó hangulatú csapat
  • Fix, versenyképes alapbér és kiegészítő jutalékos rendszer
  • Munkaruha és meleg étkezés biztosítása
  • Kedvezményes szobafoglalási lehetőségek a csoporton belül

Munkaidő:
8 órás váltott műszak

Munkavégzés helye:
1061 Budapest, Király u. 16.