Recepciós, Mellow Mood Hotels

Forrás: turizmus.com

 2017. május 04. 21:33

A Mellow Mood Hotels több, különböző kategóriájú szállodája keres 12 órás váltott műszakú recepciós munkakörbe kollégákat.

Feladatok és felelősség:
• Vendégek érkeztetése, utaztatása
• Vendégek teljes körű tájékoztatása
• Napi operációs és adminisztratív feladatok ellátása
• Kasszák kezelése
• Telefonközpont és levelezés kezelése, szállodai részlegek közötti kommunikáció

Elvárások:
• Hasonló munkakörben szerzett, minimum 1 éves szakmai tapasztalat
• Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
• Idegenforgalmi végzettség, Hostware program ismerete
• Gyors és precíz munkavégzés
• Vendégközpontú, csapatjátékos, lojális, megbízható attitűd
• Kiváló megjelenés
• Feddhetetlen előélet

Amit ajánlunk:
• Stabil háttérrel rendelkező vállalat
• Igényes munkakörnyezet
• Kiváló légkör egy lendületes csapatban
• Előrelépési lehetőség a cégcsoporton belül
• Személyzeti étkezés

Előnyt jelent:
• Szállodában, hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

Fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk: hr2@mellowmoodhotels.com (x)