Recepciós, Mellow Mood Hotels

Forrás: turizmus.com

 2018. november 07. 12:42

Mellow Mood Hotels cégcsoport egyes szállodáiba (Marco Polo Ho(s)tel**; Atlas City Hotel***) RECEPCIÓS kollégát keresünk

Feladatok:
• Vendégek érkeztetése, kijelentkeztetése, teljes körű tájékoztatása
• Napi operációs és adminisztratív feladatok ellátása
• Kasszák kezelése
• Különböző programok ismertetése, értékesítése – igény esetén azok szervezése
• Telefonközpont és levelezés koordinálása
• Szállodai részlegek közötti aktív kommunikáció

Elvárások:
• Vendégközpontú hozzáállás
• Precíz munkavégzés és gyors helyzetfelismerés
• Csapatjátékos, lojális attitűd
• Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
• MS Office ismerete
Amit ajánlunk:
• Napi egyszeri személyzeti étkezést
• Korrekt bérezést, műszak- és bérpótlék kifizetését
• Partnercégeknél igénybe vehető dolgozói kedvezményeket
• Előrelepési lehetőséget a cégcsoporton belül
• Korrekt betanítást,
• Határozatlan idejű munkaszerződést

Pályakezdők is jelentkezhetnek!

Érdeklődni lehet a 06 20 356 7648 –as telefonszámon.
Várjuk fényképes, szakmai önéletrajzod az alábbi e-mail címre:

(X)