Recepciós munkatársak, 7Seasons Apartments

Forrás: turizmus.com

 2016. december 29. 15:14

A 7Seasons Apartments keres külön nappali és külön éjszakai műszakba recepciós munkatársakat.

A leendő munkatársak feladatai:
• A vendég érkezésének előkészítése
• Az érkező vendég fogadása, check-in
• A vendégek tájékoztatása, kérdéseik megválaszolása, kéréseik megoldása
• Városnéző túrák közvetlen értékesítése
• Foglalásokkal, szálláshely-értékesítéssel kapcsolatos ügyintézői feladatok ellátása

Elvárások:
• Középfokú végzettség
• Minimum 1-3 éves munkatapasztalat
• Angol nyelven biztos és folyékony társalgási és tárgyalóképes szint
• Számítógép felhasználói szintű, biztos ismerete
• Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
• Magabiztos, ugyanakkor udvarias fellépés
• Vendégközpontú gondolkodás

A jelentkezésnél előnyt jelent:
• Felsőfokú képzettség
• További nyelvek ismerete
• Szakirányú tapasztalat

Amit kínálunk:
• Versenyképes fizetés
• Bónusz
• Kihívásokkal teli, változatos munkakör

Munkaidő:
• Rugalmas, különböző műszakokban (hétvégi munkavégzés is)
• Teljes munkaidő

Szükséges nyelvtudás:
• Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Fényképes, szakmai önéletrajzokat az alábbi email címre várjuk:

(x)