Recepciós - Novotel Budapest Danube

Forrás: turizmus.com

 2021. augusztus 17. 10:55

A Novotel Budapest Danube szálloda Recepciós munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Szállodai recepciós feladatok ellátása professzionális szinten, a brand elvárásaival összhangban, többműszakos munkarendben.

Elvárások:

  • Kedves, mosolygós, segítőkész személyiség
  • Vendégek iránti szenvedély
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Csapatjátékos
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Angol nyelvtudás (további idegen nyelv ismerete előnyt jelent)
  • MS Office és OPERA programok magabiztos használata

Amit kínálunk:

  • Kellemes környezetben történő munkavégzés, korrekt feltételek szerint, egy megbízható nagyvállalatnál
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Ingyenes étkezés
  • Törzsgárdajutalom, kimagasló teljesítmény elismerése

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezni önéletrajz feltöltésével, karrieroldalunkon keresztül lehet: https://karrier.accor.hu/allas/recepcios-867