Recepciós, Royal Club Hotel****superior Visegrád

Forrás: turizmus.com

 2019. május 21. 16:00

Visegrád 49 szobás, 4* superior wellness szállodájába keresünk nappali és éjszakai műszakokra recepciós munkatársakat.

Főbb feladatok:
- Vendégek kedves és udvarias fogadása, érkeztetése és utaztatása
- Telefonhívások fogadása
- Szállodai szoftver kezelése (Hostware), ajánlatkérések és foglalások kezelése
- Fizettetés, számlázás, kasszakezelés
- Adminisztratív feladatok elvégzése, napi jelentések készítése
- Szoros együttműködés a szálloda többi részlegével
- Vendégpanaszok szakszerű kezelése

Elvárások:
- Középfokú végzettség
- Motivált, precíz és megbízható munkavégzés
- Önállóan és csapatban is hatékony
- Határozott kiállás, jó kommunikációs és problémamegoldó készség
- Legalább társalgási szintű angol nyelvismeret (az állásinterjú két nyelven folyik)
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Ápolt és igényes megjelenés, mosolygós, vendégcentrikus magatartás

A pozíció elnyeréséhez előny:
- Szakirányú tapasztalat
- Felsőfokú tanulmányok
- Hostware szoftver ismerete
- Második idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk:
- Versenyképes bérek, utazási hozzájárulás
- Teljesítménynek megfelelően extra jövedelem lehetőségek
- Rugalmas, havi munkabeosztás, heti 3-4 nap munkavégzés
- Hosszú távú, stabil munkahely
- Műszak alatti étkezés biztosítása
- Fejlődési lehetőségek, tréningeken való részvételi lehetőségek

Munkaidő:
Heti 3-4 alkalommal 12 óra

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Fényképes önéletrajz