Recepciós, Rubin Wellness & Conference Hotel**** – Budapest

Forrás: turizmus.com

 2023. január 20. 16:00

XI. kerületi 4 csillagos szállodába keresünk teljes munkaidőre recepciós munkakörbe új kollégát.

Főbb feladatok:

  • Check-in és check-out, valamint az ehhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok lebonyolítása
  • Vendégszámlák kezelése, árak, fizetési módok, terhelések ellenőrzése
  • Szállodai kassza vezetése
  • Napzárás lebonyolítása, elszámolások elkészítése, ellátmányok ellenőrzése

Elvárások:

  • Vendég- és minőségközpontú gondolkodás
  • Angol nyelv legalább középfokú ismerete (írásban és szóban)
  • Precíz, alapos, dinamikus munkavégzés

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Recepció munkakörben szerzett tapasztalat
  • Rugalmas hozzáállás
  • Önálló munkavégzés, de a csapattal együtt, a csapat részeként

Amit kínálunk:

  • Stabil, megbízható, gondoskodó munkahely
  • Versenyképes kereseti lehetőség
  • Összetartó fiatalos csapat, szakmai fejlődési lehetőség

Munkaidő: Teljes, 8 órás munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület, Dayka Gábor utca 3.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Magyar nyelvű, fényképes önéletrajz