Recepciós, Szobalány, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. december 16. 17:10

Hamarosan nyíló budapesti szálláshelyünk lelkes csapatába keressük leendő kollégáinkat.

Recepciós feladatai:
• Foglalások kezelése
• Vendégek fogadása és utaztatása, számlázás
• Foglalási rendszerek és ajánlatkérések kezelése

Szobalány feladatai:
• Szoba előkészítése a vendégek érkezésére
• Vendégszobák, fürdőszobák, folyosók, közös helyiségek takarítása

Elvárások:
• 1-2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
• Önálló munkavégzés
• Angol és/vagy német nyelv középfokú ismerete (recepciós munkakörben)
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (recepciós munkakörben)

A pozíció elnyeréséhez előny:
• Sabeeapp program ismerete (recepciós munkakörben)
• Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
• Egyéb idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk:
• Fiatalos légkör, lendületes csapat
• Változatos munkavégzés
• Stabil, hosszú távú munkalehetőség
• Kedvezményes üdülés a cégcsoport szálláshelyein

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Önéletrajz