Recepciós, Vitta Hotel Superior Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. szeptember 06. 13:55

Megbízható, hosszú távú munkalehetőséget kínálunk nappalos recepciós munkakörbe.

Főbb feladatok:

  • Vendégek fogadása, fizettetése, elutaztatása
  • Biztosítja a szolgáltatás elvárt minőségét, a vendégek udvarias kiszolgálását
  • Napi szinten kommunikál a vendégekkel és a szálloda többi részlegével
  • Kezeli a panaszokat, kéréseket
  • Adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Angol nyelv magas fokú ismerete szóban és írásban
  • Számítógép felhasználószintű ismerete (Word, Excel, levelezés),
  • Jó kommunikációs képesség, alkalmazkodóképesség, vendégcentrikus hozzáállás

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • HostWare szállodai program ismerete
  • Recepción szerzett tapasztalat
  • Egyéb nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Piacképes fizetés
  • Jó légkör
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Változatos feladatok

Munkaidő:
Napi 12 óra

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre: