Recepciós - Zeina Hotels

Forrás: turizmus.com

 2023. január 03. 15:25

Szeretnél egy különleges, több szállodából és étteremből álló cégcsoport tagja lenni? Szeretsz emberekkel foglalkozni, jó a problémamegoldó képességed? Akkor gyere, és csatlakozz a Front Office csapatunkhoz!

Főbb feladatok:

  • Érkezteti a vendégeket, számláikat folyamatosan vezeti, fizettet és elszámol, műszak végén kasszát zár
  • Közvetíti az üzeneteket, gondoskodik a vendégek ébresztéséről, megszervezi az érkező és utazó vendégek szállítását
  • Biztosítja, hogy a vendégnek nyújtott szolgáltatások kifogástalanok legyenek
  • Kezeli a szállodai pénztárt
  • Programokat szervez a vendégek számára
  • Napzárást csinál

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség és magabiztos fellépés
  • Vendégorientált szemléletmód

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Piacképes fizetés, borravaló lehetősége
  • Napi egyszeri étkezés
  • Kellemes nemzetközi munkakörnyezet
  • Stabil, megbízható munkahely, Covid-biztos
  • Támogató, fiatalos és összetartó kollektíva
  • Kedvezményes szállásfoglalás partnerszállodáinkban

Munkavégzés helye:

Prestige Hotel Budapest 1051 Budapest, Vigyázó Ferenc u. 5. (váltott műszakban)
Continental Hotel Budapest 1074 Budapest, Dohány utca 42-44. (éjszakai műszakban)

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Magyar nyelvű, fényképes önéletrajz