Recepciós/Concierge, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2018. augusztus 21. 10:39

Úttö Luxury Suites Budapest Recepciós/Concierge kollégákat keres, az alábbiak szerint:

Feladatok:
• Vendégek érkeztetése, utaztatása, teljes körű tájékoztatása, kiszolgálása
• Kasszák kezelése
• Napi operációs és adminisztratív feladatok ellátása
• Telefon és levelezés kezelése, foglalások bevitele

Elvárások:
• Barátságos, segítőkész, vendégorientált személyiség
• Pontos, precíz, önmagára igényes munkavégzés
• Gyors helyzetfelismerés és problémamegoldás
• Magabiztos angol nyelvtudás
• További idegen nyelv tárgyalóképes ismerete előnyt jelent
• MS Office ismerete
• Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:
• Fiatalos, lendületes csapat
• Versenyképes bérezés
• Szakmai fejlődési lehetőség
• Exclusive munkakörnyezet
• Biztos vállalati háttér
• Hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk:

(X)