Recepciós/Éjszakás recepciós/Reservation Agent/Rezervációs munkatárs, Thermal Hotel Aquincum

Forrás: turizmus.com

 2019. június 11. 16:12

Dunaparti négycsillagos szállodánk csapatának bővíétéséhez várjuk új kollégáinkat.

Mit kínálunk Neked?

  • Lelkes, fiatal csapat tagja lehetsz, ahol megbecsüljük és elismerjük a munkádat.
  • Négycsillagos szállodánk szolgáltatásait te is élvezheted.
  • Bejelentett foglalkoztatásod lesz.
  • Időben megkapod a fizetésed minden hónapban.
  • Munkaruhát biztosítunk neked.
  • Saját kantinunkban térítésmentesen étkezhetsz.
  • Használhatod a szálloda fitnesztermét és wellnessrészlegét.

Várjuk jelentkezésedet, ha

  • hasonló munkakörben szereztél már tapasztalatot;
  • pontosan és megbízhatóan dolgozol;
  • vendégközpontúnak tartod magad;
  • társalgási szinten beszélsz angolul.

Főbb feladatok:

Reservation agent:
• Foglalások kezelése szállodai sztenderdek alapján
• Ajánlatok küldése
• Visszaigazolás elkészítése, illetve módosítása
• Foglalási rendszerek napi szintű kezelése
• Kapcsolattartás a vendégekkel, partnerekkel, szálloda részlegeivel
• Ünnepnapokon és hétvégéken ügyelet biztosítása

Recepciós:
• A vendégek sztenderdeknek megfelelő érkeztetése, utaztatása
• Teljes körű információszolgáltatás és segítségnyújtás a vendégek részére
• Telefonhívások kezelése
• Transzferek ügyintézése
• Számlák kiállítása

Elvárások:
Angol nyelvtudás