Recepciós/Front desk agent, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. augusztus 07. 09:42

Budapesti, VII. kerületi négycsillagos szálloda nappali recepciós munkatársat keres, azonnali munkakezdéssel.

Főbb feladatok:

  • Vendégek érkeztetése és elutaztatása
  • Számlák kiállítása
  • E-mailek megválaszolása
  • Napi fizettetések ellenőrzése
  • Telefonon és személyesen történő információnyújtás
  • Vendégkérések megválaszolása
  • Vendégproblémák gyors és hatékony kezelése
  • Programértékesítés, transzfer és taxirendelések intézése és rögzítése
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása
  • Online foglalási rendszerek kezelése

Elvárások:

  • Kedves, barátságos, segítőkész és mosolygós személyiség
  • Önállóan és csapatban történő munkavégzésre alkalmasság
  • Rugalmasság
  • Vendégközpontú gondolkodás
  • Pontos és igényes munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Magabiztos angol nyelvtudás

A pozíció elnyeréséhez előny:
Szállodai recepciós munkakörben szerzett releváns tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kellemes környezetben történő munkavégzés, egy fiatalos csapatban
  • Színes, változatos munkalehetőség, multikulturális munkakörnyezetben
  • Bejelentett, hosszú távú munkalehetőség
  • Fizetés: 1200 Ft/óra + jutalékok
  • Sportolási lehetőség (GoActive, Gozsdu-udvar)
  • Napi egyszeri étkezés biztosított
  • Munkaidő: 08:00–20:00, 12 órás műszakban, heti 3-4 műszak vállalása (munkavégzés hétvégén és ünnepnapokon is)

Munkaidő:
12 óra

Jelentkezni kizárólag fényképes önéletrajzzal lehetséges az alábbi e-mail címen: