Recepciós/Front Office Agent

Forrás: turizmus.com

 2022. május 22. 14:50

Budapest egyik kiemelkedő boutique szállodája Front Office csapatába keres vendégcentrikus recepciós kollégát azonnali kezdéssel, váltott műszakos munkavégzésben és éjszakai műszakra.

Főbb feladatok:

  • Kapcsolattartás a vendégekkel, recepciós és concierge feladatok
  • Check in/out folyamatok, valamint az ehhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok
  • Napi zárás, riportok készítése
  • Teljes körű információszolgáltatás
  • Vendégszámlák kezelése, fizettetések
  • Kapcsolattartás a szálloda különböző területeivel
  • Vendégtartózkodással kapcsolatos ügyintézés

Elvárások:

  • Önálló munkavégzés
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • Jó problémamegoldó készség, magabiztosság
  • Vendégközpontú szemlélet

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Hostware program ismerete
  • Szakmai tapasztalat
  • Azonnali munkakezdés

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely
  • Teljes betanítás
  • Versenyképes bérezés
  • Napi étkezés, kávé biztosítása
  • Fiatalos, sikeres csapat
  • Kellemes munkakörnyezet, családias hangulat

Munkaidő: 12 óra

Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz